Зробила на пробу і так сподобались, що закручую кілька порцій! Огірки в гірчичній заливці на зиму

fb zrobyla na probu i tak spodobalys scho zakruchuyu kilka portsiy ohirky v hirchychniy zalyvtsi na zymu 11888
Зробила на пробу і так сподобались, що закручую кілька порцій! Огірки в гірчичній заливці на зиму
Зробила на пробу і так сподобались, що закручую кілька порцій! Огірки в гірчичній заливці на зиму

Огірки в гірчичній заливці на зиму

Смачні, хрусткі, ідеальні до обіду або як закуска. Я обожнюю всі консервації з огірків і завжди маю різні в коморі. Потім взимку достатньо відкрити банку і насолодитися смаком. Рекомендую!

Інгредієнти:

  • 2 кг огірків
Для заливки:
  • 5 склянок води
  • 1 склянка оцту 9%
  • 1 склянка цукру
  • 3 столові ложки солі
  • 2 лаврових листки
  • 3 горошини духмяного перцю (запашний перець)
  • 3 столові ложки французької гірчиці
  • 3 столові ложки сарептської (сухої) гірчиці
В кожну банку:
  • По одному лавровому листу
  • По одній горошині духмяного перцю

Приготування:

1. Огірки помийте і наріжте вздовж на четвертинки. Щільно викладіть у банки, в кожну також додайте по одному лавровому листу та одній горошині духмяного перцю.2. У каструлі закип’ятіть усі інгредієнти для заливки, крім гірчиці. Вимкніть вогонь і залиште на кілька хвилин.3. До заливки додайте обидві гірчиці та ретельно перемішайте.4. Залийте огірки готовою заливкою. Закрутіть банки.5. У велику каструлю покладіть бавовняну ганчірку, поставте на неї банки та залийте їх водою до половини висоти банок.6. Поставте на вогонь і з моменту закипання води пастеризуйте на маленькому вогні приблизно 10-15 хвилин.7. Потім вийміть банки і переверніть їх догори дном, залиште до повного охолодження.Смачного!#огірки #консервація #назиму #простийрецепт #вгірчиці #заготовки
Калинка - смачний журнал