Смачні, хрусткі, ідеальні до обіду або як закуска. Я обожнюю всі консервації з огірків і завжди маю різні в коморі. Потім взимку достатньо відкрити банку і насолодитися смаком. Рекомендую!
Інгредієнти:
2 кг огірків
Для заливки:
5 склянок води
1 склянка оцту 9%
1 склянка цукру
3 столові ложки солі
2 лаврових листки
3 горошини духмяного перцю (запашний перець)
3 столові ложки французької гірчиці
3 столові ложки сарептської (сухої) гірчиці
В кожну банку:
По одному лавровому листу
По одній горошині духмяного перцю
Приготування:
1. Огірки помийте і наріжте вздовж на четвертинки. Щільно викладіть у банки, в кожну також додайте по одному лавровому листу та одній горошині духмяного перцю.2. У каструлі закип’ятіть усі інгредієнти для заливки, крім гірчиці. Вимкніть вогонь і залиште на кілька хвилин.3. До заливки додайте обидві гірчиці та ретельно перемішайте.4. Залийте огірки готовою заливкою. Закрутіть банки.5. У велику каструлю покладіть бавовняну ганчірку, поставте на неї банки та залийте їх водою до половини висоти банок.6. Поставте на вогонь і з моменту закипання води пастеризуйте на маленькому вогні приблизно 10-15 хвилин.7. Потім вийміть банки і переверніть їх догори дном, залиште до повного охолодження.Смачного!#огірки #консервація #назиму #простийрецепт #вгірчиці #заготовки