Для любителів горіхових тортиків та “Пташиного молока” смачний тортик до кави від української господині
Опубліковано
#торт Для любителів горіхових тортиків та “Пташиного молока” пропоную смачний тортик до кави.
Форма коржа діаметр 20 см
Рецепт приготування:
3 білки збити з 2 ст.л цукру
3 жовтки збити з 1 ст.л цукру на піну, +2 ст.л олії,+ 2 ст.л мелених сухарів, +1 скл мелених горіхів,+1 ч.л амоняку погасити оцтом, +1 ст.л крохмалю, тоді додати збиті білки і всипати 2 ст.л борошна.
Пекти при 180” приблизно 25-30 хв.Готовий корж поставити в форму більшу за розміром, в мене 22см, бортики застелити бордюрною стрічкою або кухонною плівкою,і залити суфле:
500 мл вершків 33% збити з 3 ст.л пудри
300 г домашнього сиру збити блендером з 3 ст.л цукру та ваніліном.
25 г желатину замочити в 150 мл холодної води, як набухне, розігріти.
Вершки з’єднати з сиром та влити гарячий желатин. Швиденько вилити в форму з коржем, можна викласти шар полуничного желе (в мене залишилось від іншого торта, але можа 1 п.желе розварити в 200мл води і поставити щоб застигло).Готовий торт залишити в холодильнику на 30 хв.Смачного!Щиро дякуємо прекрасній господині, автору за чудовий рецепт – Тетяна Москаль