Для любителів горіхових тортиків та “Пташиного молока” смачний тортик до кави від української господині

fb dlya lyubyteliv horihovyh tortykiv ta ptashynoho moloka smachnyy tortyk do kavy vid ukrainskoi hospodyni 12171
Для любителів горіхових тортиків та “Пташиного молока” смачний тортик до кави від української господині
92038cc0ee4e2283eff48805e6605559#торт Для любителів горіхових тортиків та “Пташиного молока” пропоную смачний тортик до кави.
Форма коржа діаметр 20 см

Рецепт приготування:

  • 3 білки збити з 2 ст.л цукру
  • 3 жовтки збити з 1 ст.л цукру на піну, +2 ст.л олії,+ 2 ст.л мелених сухарів, +1 скл мелених горіхів,+1 ч.л амоняку погасити оцтом, +1 ст.л крохмалю, тоді додати збиті білки і всипати 2 ст.л борошна.
Пекти при 180” приблизно 25-30 хв.Готовий корж поставити в форму більшу за розміром, в мене 22см, бортики застелити бордюрною стрічкою або кухонною плівкою,і залити суфле:
  • 500 мл вершків 33% збити з 3 ст.л пудри
  • 300 г домашнього сиру збити блендером з 3 ст.л цукру та ваніліном.
  • 25 г желатину замочити в 150 мл холодної води, як набухне, розігріти.
Вершки з’єднати з сиром та влити гарячий желатин. Швиденько вилити в форму з коржем, можна викласти шар полуничного желе (в мене залишилось від іншого торта, але можа 1 п.желе розварити в 200мл води і поставити щоб застигло).Готовий торт залишити в холодильнику на 30 хв.Смачного!6719c2fbad8936f6260d15213552682bЩиро дякуємо прекрасній господині, автору за чудовий рецепт – Тетяна Москаль
Калинка - смачний журнал