Печиво “Орео” готую вдома сама! Смачне, шоколадне печиво з начинкою
Опубліковано
Добре смачне! Випекти печиво суботнім ранком, що може бути краще!?🍪🤗
Печиво oreo знають усі. Дві шоколадні половинки хрусткого печива, між якими прошарок кремової вершкової начинки. 👍😋Так що готуємо oreo вдома! Це простіше простого 🤗 Нічого не попливло, малюнок чудово зберігся.
Рецепт:
Тісто:
140 гр вершкового масла кімнатної температури;
200 гр цукрової пудри;
1 яйце;
200 гр борошна;
50 гр какао;
1/2 ч л розпушувача.
Начинка:
80 гр вершк. масла;
150 гр цукрової пудри;
100 мл вершків 33%;
ванілін
Масло збити до пишності, додати цукрову пудру і яйце, збити до однорідності. Далі додати борошно, какао, розпушувач. Все добре перемішати і замісити тісто. (Може знадобитися ще трохи борошна) Скачати тісто в кулю, загорнути в плівку і відправити в холодильник на 1 годину. Охолоджене тісто розкачати, поставити штампики чи вирізати звичайні кружечки. Укласти печиво на застелений пергаментом лист, обов’язково на відстані один від одного. Випікати у розігрітій духовці 180*7-10 хв. завжди орієнтуйтесь на свою духовку!Начинка: Масло збити міксером, додати цукрову пудру, ванілін і ввести охолоджені вершки – всю масу збити до пишності. Перекласти крем в мішечок, охолодити в холодильнику і начинити печиво, що охололо. «Трохи начинки у мене навіть залишилося»
Готово!) 🙌Готуйте із задоволенням!❤️