Перепис з бабусиного записника, на свій лад! Старий пляцок «Отаман» з двома видами крему – це смакота!

fb perepys z babusynoho zapysnyka na sviy lad staryy plyatsok otaman z dvoma vydamy kremu tse smakota 22996
Перепис з бабусиного записника, на свій лад! Старий пляцок «Отаман» з двома видами крему – це смакота!

Ви мусите його спекти! Старий пляцок «Отаман» з двома видами крему🍰

f0b7e3dbc7ab30824c73e0eee3542de8

На форму 20/28см

Печемо два шоколадні коржі.

📌Продукти на ОДИН корж:

  • 2-яйця
  • 100 г цукру
  • 50 г масла розтопленого і охолодженого
  • 100 г сметани
  • 100 г борошна
  • 1/2 пачки розпушувача (у мене це 5 г)
  • 30 г какао

Яйця збити з цукром(~4хв) до розчинення цукру,додати сметану і масло,далі сухі і на малих обертах перемішати.

⏰ 20хв при 170

МАКОВИЙ 🌿

  • 100 г -маку меленого
  • 140г- борошно
  • 2 -яйця
  • 100 г -цукру
  • 60 г -розтопленого масла
  • 165мл- молока
  •  8 г розпушувача

Яйця збити з цукром,до розчинення цукру. Далі додаємо масло,мак,молоко та сухі. Пекти при 170* 20-25хв

Крем 1️⃣

150г масла збити до пишноти і по ложці ввести 150г вареної згущонки,додаємо її неприпиняючи збивання. Додаємо 100г дрібного арахісу.

Крем 2️⃣

250 молока,1яйце,20г пудингу,100г цукру,100г дрібного кокосу змішати і зварити до загустіння.

Охолодити до кімн.темп.

150 г масла мʼякого збити і по ложці ввести заварну масу не припиняючи збивання.

Скласти:

Темний корж-крем 1-маковий корж-крем 2-темний корж.

Всім смачного!🙌🏻

5d48ef68e23885411ad00fe2602bf93d

Калинка - смачний журнал