Пляцок “Гоноровий”: ХІТ сезону! Медові коржі, сирник і вишні – справжня насолода!

fb plyatsok honorovyy hit sezonu medovi korzhi syrnyk i vyshni spravzhnya nasoloda 15637
Пляцок “Гоноровий”: ХІТ сезону! Медові коржі, сирник і вишні – справжня насолода!

Пляцок – “Гоноровий” або “Лакомка” – тут медові коржі поєднуються з сирником та вишнями. Дуже смачно і ситно, а ще він гарно нарізається і тримає форму .

Пляцок "Гоноровий": ХІТ сезону! Медові коржі, сирник і вишні - справжня насолода!
Зберігаючи рецепт не жалійте того лайка поставити під дописом, щоб у вас теж такий файний пляцок вдався 😉 і щоб надалі бачити безкоштовні рецепти! Пекла за перевіреним рецептом Іванни Луць.
a1f9083277c321325fda1ee8c0e3992c

Пляцок “Гоноровий” або “Лакомка”

Форма : 20×30
Медові коржі :
  • 135г цукру,
  • 65г меду натурального,
  • 90г масла 82%,
  • 1 велике яйце,
  • 1ч.л соди рівна,
  • 400г борошна .

Рецепт приготування:

Мед ,цукор і масло даємо в каструлю і помішуємо до розчинення цукру. Яйце, соду перемішуємо в мисці і туди вливаємо масу з вогню ,яка 1-2 хв відпочила.Все перемішуємо вінчиком і додаємо поступово борошно ,замішуємо тісто і ділимо його на 4 частини.Тоненько розкачуємо, наколюємо вилкою і випікаємо при температурі 170°~5-7хв кожен корж.Сирник:
  • 900г сиру,
  • 180г цукру,
  • 1пач ванільного цукру,
  • 1пач пудингу,
  • 1ст.л крохмалю,
  • цедра 1 лимона,
  • 4 яйця.
Додатково:
  • 0,5л вишень в своєму соці.
Сир мелемо на найдрібнішій насадці. Додаємо все інше і перебиваємо блендером.Випікаємо при температурі 160°~40-50хв.Можна вишні або дати в крем ,або всередину сирника. Пекла і так, і так.Крем:
  • 400мл молока,
  • 150г цукру,
  • 1пач ванільного пудингу,
  • 3 яйця,
  • 400г масла 82%.
Яйця з цукром перемішуємо вінчиком, додаємо ванільний цукор, молоко ,пудинг, крохмаль і помішуючи варимо до загустіння. Накриваємо плівкою вконтакт і охолоджуємо до кімнатної температури.М’ягке масло збиваємо і по 1ст.л даємо заварну масу. Збиваємо до пишності.Формуємо пляцок:Медовий корж – крем (не багато), корж – крем багато і вишні викладаємо хаотично в крем – сирник -багато крему, знову хаотично викладаємо вишні – корж -крем (не багато) -корж.Зверху даємо невеликий вантаж ,щоб коржі не відшаровувались там де вишні є.Всім смачного! Кілька годин і можна смакувати!0c1eaa20da97779cc30ec203b13192c5
Калинка - смачний журнал