
Пляцок – “Гоноровий” або “Лакомка” – тут медові коржі поєднуються з сирником та вишнями. Дуже смачно і ситно, а ще він гарно нарізається і тримає форму .

Зберігаючи рецепт не жалійте того лайка поставити під дописом, щоб у вас теж такий файний пляцок вдався 😉 і щоб надалі бачити безкоштовні рецепти! Пекла за перевіреним рецептом Іванни Луць.

Пляцок “Гоноровий” або “Лакомка”
Форма : 20×30Медові коржі :
- 135г цукру,
- 65г меду натурального,
- 90г масла 82%,
- 1 велике яйце,
- 1ч.л соди рівна,
- 400г борошна .
Рецепт приготування:
Мед ,цукор і масло даємо в каструлю і помішуємо до розчинення цукру. Яйце, соду перемішуємо в мисці і туди вливаємо масу з вогню ,яка 1-2 хв відпочила.Все перемішуємо вінчиком і додаємо поступово борошно ,замішуємо тісто і ділимо його на 4 частини.Тоненько розкачуємо, наколюємо вилкою і випікаємо при температурі 170°~5-7хв кожен корж.Сирник:- 900г сиру,
- 180г цукру,
- 1пач ванільного цукру,
- 1пач пудингу,
- 1ст.л крохмалю,
- цедра 1 лимона,
- 4 яйця.
- 0,5л вишень в своєму соці.
- 400мл молока,
- 150г цукру,
- 1пач ванільного пудингу,
- 3 яйця,
- 400г масла 82%.








