Беру яблука і печу десерт до чаю на швидку руку! Мінімум інгредієнтів та зусиль і гора смакоти на столі

0a1ca77b7097f9468e51eb58becf129f

0a1ca77b7097f9468e51eb58becf129f

Всім привіт 🤗Беру яблука і печу десерт до чаю на швидку руку! Мінімум інгредієнтів та зусиль і гора смакоти на столі⠀✅ЗБЕРІГАЙ✅⠀

Потрібно:⠀

  • Слойоне тісто (у мене прісне)⠀
  • Яблуко⠀
  • Кориця ⠀
  • Цукор⠀
  • Яйце ⠀

Кількість інгредієнтів регулюйте по своїй сім’ї

Готуємо:⠀

Тісто трохи підкачати, розрізати на смужки. ⠀

040c3beae31006d57988d0be667c2832

Яблука нарізати на кільця, серцевину прибрати.⠀

2522aa30c581f48d37e4aebffd0210ed

Обернути яблучне колечко смужками тіста.

ee3b782eb156dadf7a7ef2ed71a66793

Змащуємо яйцем, посипаємо цукром та корицею. ⠀

a212e8412a3a4cfb3c51543405d75888

Випікаємо в заздалегідь розігрітій духовці 180 С 20-25 хвилин. ⠀

9ef6ae87d7d49c0daad834c4e8b3ab50

Приємного чаювання! ⠀

Калинка - смачний журнал